n1_1
Pravidlá správania Poradňa Všetko o moto Preteky Debata mimo misu Články Fotogalérie Trate Videá Quad / štvorkolky Sleduj témy

(13x hodnotené, spolu 107 bodov)

- hodnotenie je pod fotogalériou, nie v diskusii - kliknite na názov galérie!
 Mr.Yamaha
369
Pridané: 13.08.2009 09:59
:-O no ty koki...Tak tam to vyzera na parádnu trať,o pár dní ťahám na Východ,beriem si aj moto a toto si nenechám újsť

Hodnotenie príspevku:  0    0
admin
IP: 11.22.33.44
Pridané: 13.08.2009 10:26
Hlavne to vyzera byt dost dlhe! Uz ma nudia 1000 metrove trate...

bemi
Pridané: 13.08.2009 10:43
ta trat nema chybu,druhy sverepec...!

marek900rr
Pridané: 13.08.2009 11:22
Bol som na to pozerat a ta trat je fakt masaker, dufam ze sa mi podari tam niekedy zajazdit :D

Tutty
Pridané: 13.08.2009 16:45
je to ozaj pekne trat,ale to už musite posudit každy podla skusenosti vlastnych,,,počul som kadejake somariny,,ale ked si ju odjazdili chalani,tak lapali po dychu

ladyklauda
Pridané: 13.08.2009 16:55
Naša trať je naj....a nedelnajši pretek bol super..:))Fotky su celkom pekne::))Už sa tešim na 11.10....Inač ta moderatorka to ma nejak pomylene....Prv povedala ,že Fero zomrel v Širokom...ale to nie je pravda, lebo to sa stalo v Levoči..potom ked na štarte ukazali tabuľku, že ešte 15 sekund do štartu, tak ona povedala, že 15 minut.::DDDA mala ešte paru preklepov.:DNevadi..aj tak tam bolo super

scania
643
Pridané: 13.08.2009 17:35
ladyklauda: veru mala ked ma vystrasila pocas jazdy veteranov ze potom ide MX1B tak som utekal do depa sa obliekat ako o zivot. Ked tam dobehnem tak uz kryci ze oprava MX1B az po detoch. Sakra ;) . Ale inac je to sikovna kocka. Pretek bol pekny ale tie skoky musim natrenovat. B-)

kolbasa
164
Pridané: 13.08.2009 19:21
tomXX trat prejdes za 2minutky .... jasne trat je super som tam kazdu volnu minutku aj znacit som ju bol bola sranda skoda ze nam prsalo ale inac poho ... v nedelu bolo fajn uz som tam bol na zoznamovacom kole ... ak ma niekto video hodte ho sem ... ten Zaskov ma uz dost srral

Tutty
Pridané: 13.08.2009 20:27
tomxx: kolbasa zabudol podotknut,že 2 minutove časi robia jazdci ako drozda či toth ,,ostatny sa držali nad 2:10

Marek 62
62
Pridané: 13.08.2009 20:34
tutty:niekto aj nad 2:30 ale co uz ked raz ruky stvrdnu a nejde to tak jak by clovek chcel :cry: :cry:
scania:to s tym behom do depa to mi ani nehovor obliekal som sa jak mlady na vojne :D :D

nocak
Pridané: 13.08.2009 20:36
ja si myslim ze tam bola velmi dobra atmosfera bol som povzbudzovat a citil som sa fajn... vynikajuca praca organizatorov trat bola naozaj velmi pekne upravena... bolo tam aj dost padov...samozrejme neboli ziadne vazne zranenia...bolo sa na co pozerat boli tam uzasni pretekari a ucast bola vynikajuca aj zo strany motorkarov aj divakov...dalsi pretek sa uskutocni 11.10.2009...doporucijem prist hlavne tym jazdcom ktori maju radi trosku adrenalinu vo vzduchu :-D(vela skokov)...naozaj to bol pekny pretek a dufam ze uz to bude tradicne kazdy rok :)

95uni
IP: 91.127.47.199
Pridané: 13.08.2009 21:43
nocak: ze ziadne vaznejsie zranenia ved len v prvej jazde 85cc boli dve vaznejsie zranenia a dalej uz nevem lebo aj mna brala sanitka a si mislim ze aj nemuseli byt keby bola trat dlhsia pre deti :(

Tutty
Pridané: 13.08.2009 21:47
95uni,všetky deti sme nemohli pustit do tych hornatejšich končin a neviem čo si haproval ty,ved na treningoch si nemal nejak problem z nasou tratou

denny95
Pridané: 14.08.2009 08:58
bol to najlepši pretek na ktorom som kedy bol :D :D

mikeink
Pridané: 14.08.2009 21:04
naozaj pekne fotky a uplne uzasna trat podla mna najkrajsia na Slovensku:) este som tam sice nejazdil ale bol som sa tam uz dva krat pozriet a nemozem sa dockat kedy ju uz budem moct vyskusat:) fakt klobuk dole Sirocania nadherne preteky a vsetkym drzim palce nech sa vam dari:)P.S. keby ste este niekto mali viac fotiek z tych pretekov tak mi ich prosim poslite na Mikeink@Azet.sk

cinzo
Pridané: 14.08.2009 21:51
Ano môžem potvrdiť je fakt super.Chystám sa tam vyskúšat svojho čínana.V Rožkovanoch sa správal prekvapivo dobre nič som nezlomil tak uvidime v Širokom

bizzy
Pridané: 15.08.2009 09:23
jn, ppci trat :)

kto by chcel este vidiet dajake foto, nick BiZzYy na pokeci :) mam v albume :P tu mi este admin galerku neschvalil

1misisipi1
Pridané: 16.08.2009 16:14
SeRuSS Kamosi/ky trat v Sirokom nema chybu je super odporucam si tam zajazdit bol som od od soboty na trati pomahal som na pripravach Motocrossu aspon scasti co sa dalo a poviem vam takto pekne zorganizovanu trat na pretek este asi v Sirokom nemali a nevideli.Samotny pretek bol super proste bomba az na par padov ktore boli mensie ale aj vecsie :skull: hed na uvod bol hrozne vyzerajuci sa pad domaceho jazdcav triede MX2B(Patrika.M)ktory vyzeral masakerne a mozem vam povedat ten chalan mal stastie :) ked som ho videl ako spadol a nasledne z jeho bratom sme dobehli k nemu lezal na zemi v bolestiach,po cca 1hod sadol na motorku a jazdil dalej no a nakoniec aj pretek vyhral 2.miesto Gratulujem :D :-P B-) ;)
A co sa tyka moderatorky mala stoho vsetkeho troch chaus ale to nevadi...ved kazdy sa pomily...ne?? :cry:
Inak co dodat bolo super kto nebol moze lutovat a tesit sa na 11.10.2009

ladyklauda
Pridané: 18.08.2009 21:26
scania: hej he..je sympaticka, len tie preklepy...u mna si to pokazila hlavne tym, že povedala, že Fero Bartoš zomrel v Širokom.. :cry: ...
1misisipi1: Aloha..mno to vieš.na našu trať nema žiadna ina :D podla mňa su naj preteky aj tak u nas..aj ked pred 2 rokmy bolo naj..teraz bolo super..len skoda, že tam nebol Fero :cry: a že Marian spadol...