Všetky články Rozhovory Reportáže Bleskovky Technika a údržba Novinky Pozvánky Výživa a zdravie Škola jazdenia

SPONZORI

logo

Motocross Oravská Lesná 11.8.2013

Pridané 06.08.2013 10:51, autor Marek191, prečítané 8690x

Dňa 11.8 2013 sa na trati v Oravskej Lesnej uskutoční motocrossový pretek o pohár starostky obce. Zápis jazdcov od 8:30 - 9:30 , Tréningy od 10:00 , Prvé štarty o 13:00. Štartovné je 15€, v cene guláš a nápoj (kofola/pivo). Vypísané triedy: Junior (čiže deti MX50,MX65,MX85, nie MX-2 Junior), Veterán nad 40r. , MX1B, MX2B, MX1 + MX2 . Všetci ste srdečne pozvaný a tešíme sa na Vašu účasť.

FB Zdieľať článok na Facebooku

Prístup k trati:

Zo smeru Nová Bystrica, Zázriva a aj od dediny Zakamenné, prísť po hlavnej ceste ku kostolu, odbočiť cez veľké parkovisko k hotelu Tyrapol, a stále po ceste až na vrch kopca, na križovatke doprava a prejsť cca 300m.

Fotogaléria k článku

Počet fotiek v galérii: 0
Hodnotenie článku nie je k dispozícii.

Komentáre k článku

lubo7679, 07.08.2013 23:56
bol som sa dnes pozrieť na trať,Marek a spol. klobuk dole, super pripravená trať, tie nové skoky a všetko ostatné nemajú chybu, chcelo by to nové foto z trate, asi naštartujem foťak, "motorku už asi nie" :up:

ufocounkst, 12.08.2013 09:48
trať bola neskutočne premočena po burke, v toboganoch bolo 70čisel blata.. to by som ešte prežil,keby organizatory ju chceli upraviť medzi 1. a 2hou finalovou jazdou, Zabudni nič take sa nekonalo veselo sa išlo dalej program mal sklz minimalne hodinu ak nie viac. chlapec na mikrofone sam nevedel čo rozprava, nevedel, ktory je prvy druhy a treti jazdec... divaci mu museli pomahať... tento pretek bol pre mna akcia pod uroven, podmienkami sa rovnala na CC a nie MX.. :down:

sovietlc4, 12.08.2013 11:56
no organiAcia zlyhala zbytocna rozjazda cca 2h

gadget, 12.08.2013 13:54
Taktiež sa pripajam k diskusii čo sa tyka toho blata to sa teda nedalo ovplyvniť priroda je silnejšia ... ale časovy sklz :down: neskutočne ! to bolo niečo strašne a chaos ohladom rozpoznavania jazdcov :down: proste čo sme boli partia jazdcov tak taky sklamany sme boli z tohoto preteku . :grin:

janka7, 12.08.2013 22:33
tomuto preteku by mali dat nazov cc nie mx,cize plny suhlas z ufocounkst.to vyhlasovanie vysledkou o 19:15 bola katastrofa a hanba 2heho vyhlasily ako 3tieho a 2.toho co ani nedosiel 2jazdu.oravaci sklamali ste,skoda boli sme tam prvy a posledny raz.

Marek191, 13.08.2013 07:24
Dva týždne sa na trati makalo, bagre a valec tam mali odrobené spolu cez 70hodín, príde dážď a už máme z trate cc preteky podľa Vás. Keby že je sucho, nemáme podmienky na dostatočné zalievanie tak zase zle lebo by sa prášilo. Nikto s takýmto počasím nepočítal, vedieť to dopredu - čo sa samozrejme nedá - štartovné by bolo +5€ a objednáme časomieru. Vždy sme to týmto štýlom zapisovania zvládli, problém bol v tom že už po prvom kole boli čísla nečitateľné.
Keby že mi niekto poradí ako medzi jazdami upraviť trať keď po nej doslova tiekla voda, nebránil by som sa tomu.
Prečo sa harmonogram natiahol až o 2hod naozaj neviem, naložím po prstoch tomu čo mal hodinky na starosť.
A k tej poslednej veci čo sa výsledkov týka, jazdcom sa ospravedlňujem, výsledky som prešiel osobne, chyba v spočítaní kôl a bodov sa našla, ocenenia odovzdám do správnych rúk a zariadim aby sa takéto veci už nestávali

mykos, 13.08.2013 08:16
Janka7: súhlas s tými výsledkami... !!!! My sme prišli jazdiť dvaja, 1.f som prišiel druhý kolega tretí, druhu f. sme sa prehodili, on druhý a pre zmenu ja tretí, no pri vyhlásení sme neboli ani jeden na bedni..... Vydebatovali sme si aspoň pohár čo ostal za tretie miesto, kedže vyhlásený už bol dávno doma, prečo asi tiež tak...??? :bla: Organizátori to mali ťažké, ale určite sa to dalo zvládnuť... miesto tých nezmyslov čo tam hlásili sa mohla spraviť na záver nejaká technická porada s jazdcami a objasniť výsledky... veď každý vedel približne ako došiel, a nie hneď vyhlasovať nezmysli.....!!!!
K trati: všetci mali trať rovnakú a to blato bolo celkom fajn B-)

ondrej751, 13.08.2013 09:14
Trať super komu sa nepačilo treba kupiť cestne motorky,chybičky boli ale bol to guľáš :bla:

sovietlc4, 13.08.2013 22:01
mne tiez nevadilo to blato skor ze sa to tak natiahlo ale to je jedno ja som sa bavil trosku mis isel nanervy ten chalan v mikrofone sem tam trepal ani nevedel čo :lol: :bla:

jocky, 14.08.2013 23:33
Kto chcel mohol sa pozerať kto mal odvahu jazdel.Ja som si zajazdel dobre a pekný výlet pre celú rodinu.Štartoné 15E guláš pivo čo chceme mať za tú cenu???To nedodržanie harmonogramu nahnevá každého keď sa čaká na štart a stále nič ....Bol som v Oravskej Lesnej v roku 1986 na inej trati a zradosťov som sa zúčastnil preteku aj na téjto.

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!