Pridané 15.06.2016 13:28, autor sekretariatSMF, prečítané 2423x

FB Zdieľať článok na Facebooku

Jakub Hruška na ME EMX open Chorvátsko

/prebraté zo stránky SMF/

Motokrosová trať v Mladine (Chorvátsko) bola tento víkend dejiskom piateho podujatia tohtoročného seriálu Majstrovstiev Európy v motokrose triedy MX open. Aj napriek nepriaznivému počasiu bolo na podujatí viac ako 2000 divákov.

Chorvátska trať sadla nášmu jedinému jazdcovi na podujatí Jakubovi Hruškovi, ktorý sa umiestnil v prvej jazdce na 11. a v druhej jazde na 4. mieste, celkovo obsadil 7. miesto. Obe jazdy znovu vyhral český jazdec Martin Michek.

V priebežnom poradí šampionátu stále kraľuje trojica českých jazdcov -Martin Michek, Petr Bartoš a Petr Michalec. Jakub Hruška je zatiaľ na 8. priečke.

Seriál pokračuje v dňoch 18.-19.6.2016 v Srbsku.