Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

NAJNOVŠIE VIDEO

COUNTRYCROSS DOMANIŽA 2019 (2)

SPONZORI

Fotogaléria - VSP Vislanka - Ďurková 2009

Zverejnené: 21.09.2009 12:21, typ: motokros, autor: Marek 62, miesto: Vislanka - Ďurková

Hodnotenie galérie: (13x hodnotené, spolu 82 bodov)

Krasny pretek za krasneho pocasia super pripravena trat a vyborna organizacia.Tak to bol posledny pretek vo VSP ucast bola z mojho pohladnu dobra a mali sme tam aj cestneho hosta J.Katrinaka s ktorym sa mi podarilo odfotit aj dceru./VELKA VDAKA ORGANIZATOROM/

crockard, 21.09.2009 15:10
myslim ze este je Levoca 25.10 , pridem kuknut aj tento rok , zatial tam vzdy boli super preteky , mozno aj nieco pofotim :lol:

cinzo, 21.09.2009 17:16
Krasna trať. Ešte som tam nebol, ale asi pojdem potrenovať

foxrider2, 21.09.2009 19:37
to crockard:
v levoci je 3-hodinovka

tircapo, 21.09.2009 22:27
No musím povedať, že to bol veľmi vydarený závod. Celková úprava trate a organizácia na 1*. Tá trať má do budúcna určite veľmi dobrú perspektívu. Stále sa vylepšuje a zdokonaľuje. Pre divákov veľmi dobrý výhľad na 95% trate. No a včerajší súboj Juraja Popovicza a Števa Cirbusa (MX-2) v prvej jazde a stíhačka Juraja Popovicza v druhej finálovej jazde tak to bolo niečo. Divák si určite prišiel na svoje, ale nielen divák ,ale aj my jazdci sme mali ústa pootvorené. Taktiež aj z tradičného súboja Jána Uličného a Petra Pipicha. Tým nechcem povedať, že na ostatných sa nedalo pozerať, práve naopak, pretože v každej triede boli riadne súboje.

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!