Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

SPONZORI

Fotogaléria - MX MMSR Myjava 2010

Zverejnené: 02.05.2010 20:52, typ: motokros, autor: lukee, miesto: Myjava

Hodnotenie galérie: (28x hodnotené, spolu 275 bodov)

Tradicny pretek na 1. maja, ale tentokrat sa uz tolko neprasilo.Pocasie vydrzalo.
Skoda, ze sa na tychto miestach ma zacat stavat TESCO.Dufajme ze tento pretek nebol posledny krat.

FB Zdieľať fotky na Facebooku

Komentáre

excmania, 02.05.2010 21:07
velmi pekne :) 10bodov...

PeterK, 02.05.2010 21:09
Super foto - kvalita, takyto by mal byt z kazdeho mesta fotograf ako si ty (hoc si z Brezovej), skoda ze nemas nejake fotky aj veteranov ;)

lopo, 02.05.2010 21:34
zavody super...trat chvalili asi vsetci... ze za poslednych x rokov najlepsie pripravena, co bola pravda...slaba ucast - je to na zamyslenie keby tam nechali Bckarov ako min rok tak by isto boli plne rampy.
moja statistika - 1.rozjazda 2x pad tak som sa na to vybabral a v 2.rozjazde asi tak 200-300 metrov do ciela v poslednom kole mi dosiel benzin..co uz.svalovicu mam - som spokojny a nelutujem ze som sa isiel povozit s palicmi.

ma1245, 02.05.2010 21:43
Krasne foto. Ostre. Vyssie rozlisenie.....

hovodoms, 02.05.2010 22:00
pekné foto, niekto sa vyzná ...

popo, 02.05.2010 22:45
Krásne foto len Šimko mi tam nejak chýba??? :lol: Trat Nádhera!!!

momo, 02.05.2010 22:48
Pokial to tam bolo naposledy tak aspon budú mať chalani na čo spomínať že tam bola perfektná trať .Ja som tam perfektnú trať nezažil.

Luke pekné fotečky .škoda že si nepofotil aj zetkárov. Ale že na č. 44 aký paparazzi. :-P :-P :-P