Všetky trate Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj Česká republika Maďarsko Rakúsko Poľsko Taliansko Nemecko Švajčiarsko Francúzko Holandsko Belgicko Pridaj trať

 E: 16°13’20.53"
Pozícia GPS na stiahnutie: KML (pre Google Earth) LOC (pre rôzne navigačné prístroje)
Pridal: jurajbel
Bližšie informácie:

Pravidelne sa tu jazdievajú motocrossové preteky, quady, sidecarcross - Majstrovstvá ČR i Prebor Moravy.

Přírodní trať s umělými překážkami, povrch travnato-hlinitý, dlzka 1520m.

Předpokládané otevření areálu v dubnu.
Z důvodů přestavby zázemí je nutno se o možnosti trénování předem informovat.

Termíny závodů jsou v červnu a srpnu. V tomto období bude trénování omezeno.

Pripravované tréningy Zatiaľ sa nikto nechystá trénovať! Naprav to a prihlás sa na tréning!
Posledné fotogalérie z trate MX MM ČR mládeže Horní Újezd (Autor: patosi, pridané: 08.11.2011 09:00)
Iné trate v blízkosti Litomyšl - Benátky (CZ) /motokros/
Dalečín I. a II. (CZ) /motokros/

Komentáre

jurajbel, 14.08.2009 00:22

jurajbel, 05.10.2010 13:16
Dňa 2.10. sa nepočetná výprava Sk čmeliakov a čmelov zúčastnila predposledného majstráku ČR a zároveň aj predposledného podujatia Stredoeur.MX pohára mládeže na tejto parádnej prírodnej trati - 2x Junior -celkom 45jazdcov , 4x 85-celkom 33 jazdcov , 10x65-celkom 35jazdcov a 1x50ccm -celkom 15 jazdcov
Riško Šikyňa /65ccm/ zase potvrdil svoje kvality, nechal ďaleko za sebou svojich súperov a i napriek pádu si vyjazdil plných 50 bodov. Palino Repčák nezasiahol do bojov, mal boľavý pád v kvalifikačnom tréningu a do finálových rozjázd už žiaľ nenastúpil, v druhej rozjazde krásne zabojoval Šimon Jošt /po páde v prvej rozjazde/ a porazil i favorizovaného Jakuba Terešáka.
V 50ccm náš favorit Márk Harcsa žiaľ mal tiež pád v druhej rozjazde a vydalo "len" na 3.miesto
V 85 ccm sa najlepšie darilo Mikimu Novockému - 2x7-miesto-celkovo však 6.miesto , Denisovi Polašovi to nejako nevyšlo-aj dokonca spadol, no dojazdil celkovo na 13.mieste, za ním skončili ešte Filip Repčák a Jarko Antalič, ktorý tiež predviedol nejaké kotrmelce.
V nabitej triede MXJunior sa naši zástupcovia Jakub Hruška a Ronny Karell pohybovali tak uprostred štartového poľa, nebyť nešťastnej kolízie po štarte 2.jazdy by boli určite trošku vyššie, na bodovaných pozíciach- v rozsahu 2 sekúnd tam bolo okolo 10 jazdcov! Ale skúsenosti im určite pomohli a zistili, kde majú rezervy...
Inak prírodná trať s jednou lavicou!!!! parádne nachystaná, boli také 2-3 kritické miesta v údoliach, kde bolo zo 10 drážok 20 cm hlbokých a kto náhodou netrafil, mal smolu - tam skončili, prípadne kotrmelcovali viacerí aj naši. Bolo celkove dosť úrazov, aj na sanitku! Strašne sa to zrýchľuje!!!!
Organizácia, počasie, bufet - hlavne v predvečer SUPER!
Za výsledky sa tiež nemusíme hanbiť ! Výsledky SEP pohára dorobím a pridám!

JURIPKO, 05.10.2010 13:27
Som si všimol že aj náš vynikajúci čmelo 50-tkár Mark Harcsa v prvej jazde pekne a tá druhá mu moc nevišla,ale celkovo to bolo bednové miesto tak Gratulujem a to všetkým zúčastneným za naše farby.

jurajbel, 05.10.2010 23:24
Doplnil som priebežné výsledky po 5.podujatí Stredoeurópskeho MX pohára mládeže

Mám sľúbené aspoň základné informácie k tomuto preteku/pridám do kalendára a k trati/ -je zaradené do seriálu MAMS- kto chce a trošku rozumie, pozrie si ZU pod odkazom http://www.mams.hu/hu/letoltes/736.
Snažím sa zabezpečiť technickú prebierku v predvečer podujatia, doplním výšku štartovného a predpokladané triedy, ktoré budú jazdiť - je to také dosť divoké- jazdia tam aj 3 triedy Quadov.
Časový harmonogram sa tvorí ráno na mieste, všetko ostatné sa budeme snažiť zabezpečiť priamo na mieste aj v slovenskom jazyku - aj pre českých kolegov, ktorí našťastie ešte slovensky rozumejú.
Na druhý deň -17.10.2010 sa ide pretek družstiev - od triedy MX85 vyššie - spočítava sa umiestnenie za družstvo v každej triede 1.miesto-1bod, 2.miesto-2 body ..... vyhráva družstvo s najmenším počtom bodov.
Po skončení podujatia bude prevedené vyhlásenie za toto podujatie ako i celkové vyhlásenie za Stredoeurópsky MX pohár mládeže 2010, v ktorom budú ocenení prví traja jazdci v mládežníckych triedach -
MX50 + MX65 + MX85 /bez rozlíšenia junior-nádej-maju len v HU/ a MXJunior

jurajbel, 19.09.2011 23:45
Dňa 18.9.2011 sa tu odjazdilo 5.podujatie MMČR Juniorov, zároveň započítavané do seriálu Stredoeuropskeho MX pohára mládeže.
Naši chlapci spravili celkom pekné výsledky, niektorým sa darilo super - Šimon Jošt -65ccm konečne porazil rivala Jakuba Teršešáka a zvíťazil v celkovom súčte bodov -po 5.kole mu tak priebežne patrí 2.priečka, Jožko Posluch skončil na nešťastnom-zemiakovom-4.mieste-celkove je na 8.mieste.
V triede 85ccm sa to akosi zamotalo-nemám presné info, čo sa porobilo, najlepšie umiestnenie dosiahol Jarko Antalič - 3.miesto, Riško Šikyňa musel mať nejaké vážne problémy, prvú jazdu dojadil s veľkou stratou-nebodoval a v druhej získal len 8 bodov, no i tak mu patrí v seriáli priebežne 2.miesto. Podobné problémy stretli asi aj Filipa Repčáka, ten neodjazdil ani jednu jazdu - verím, že sú v poriadku, že to nebolo nič vážne!!!
V triede MXJunior 125 sme mali pár zástupcov-najlepšie umiestnenie 8.miesto si vybojoval Rony Karell, Filip Bíro bol 20 a na prekvapivom 22.mieste skončil Miki Novocký-problémy???
V triede MXJunior 4T bojovali najlepšie len v 1.rozjazde /2. bola zrušená pre zranenie jazdca a silný dážď/ 4.miesto v ešte šetrnom režime?? Mario Bolibruch +9.miesto Juraj Popovicz+15.miesto Jakub Hruška + nebodoval Maniak Lubomír.
Kto bol na Českom majstráku juniorov vie, že je to niekde úplne inde a o to cennejšie sú dosiahnuté výsledky našich chlapcov. GRATULUJEM a verím, že budú všetci v poriadku a ešte si do konca sezóny pojazdia!
Výsledky 5.SEP spracujem a pridám

jurajbel, 20.09.2011 08:56
Tak podrobnosti zistené - Riško v prvej jazde defekt - nedalo sa dojazdiť, odstúpil, v druhej štrajkovala NOVÁ KTMka-aby ich čert zobral , Filip Repčák po páde hneď po štarte v prvej rozjazde celý dobitý, po viacnásobnom prejdení inými jazdcami nebol schopný pokračovať, Miki Novocký v prvej jazde stratil radičku-mechanikova ostuda!!!, v druhej chytil špičkou drážku a vyvalil si kotník-nie je zlomený, len vyvrtnutý.
Zraneným prajeme rýchle uzdravenie!!!!

jurajbel, 23.09.2011 08:59
Hneď zo začiatku je prvý štart triedy 85-je tam vidieť štart Riška.č127/ od foto č.7 pád a let Filipa Repčáka č.211 , vedľa vľavo Palino Repčák č.22 - ozaj škaredý pád, ktorému sa nedalo vyhnúť...

JURIPKO, 23.09.2011 09:05
Naši čmeliaci mali veru smoly viac ako dosť tiež prajem rýchle zotavenie a nech ešte pojazdia do konca sezony.

jurajbel, 28.09.2013 23:21
Dnes sa tu odjazdilo posledné podujatie MMČR juniorov 2013 - naši chlapci predviedli stabilne skvelé výkony a obsadili dielčie i celkové bedňové pozície - http://www.countrycross.sk/results/1072.zip