Všetky trate Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Košický kraj Prešovský kraj Česká republika Maďarsko Rakúsko Poľsko Taliansko Nemecko Švajčiarsko Francúzko Holandsko Belgicko Pridaj trať

 E: 18°0’28.37"
Pozícia GPS na stiahnutie: KML (pre Google Earth) LOC (pre rôzne navigačné prístroje)
Pridal: jurajbel
Bližšie informácie:

Piesková trať na brehu Dunaja-10 km od Komárna/SK

Pripravované tréningy Zatiaľ sa nikto nechystá trénovať! Naprav to a prihlás sa na tréning!
Posledné fotogalérie z trate Ács + Klačany (Autor: mary11, pridané: 17.04.2014 11:00)
Trening Acs (Autor: gaben71, pridané: 13.11.2012 12:00)
Tréning v Maďarsku - Ács (Autor: gaben71, pridané: 18.05.2011 10:00)
Trening Maďarsko Ács (Autor: gaben71, pridané: 11.10.2010 09:00)
SEP Ács Madarsko (Autor: gaben71, pridané: 26.07.2010 18:00)
Iné trate v blízkosti

Komentáre

jurajbel, 26.07.2010 13:57
2.podujatie Stredoeur.MX pohára na tejto trati skončilo s peknými výsledkami pre mnohých našich chlapcov. pozri http://www.countrycross.sk/results/643.pdf
Krásna prírodná trať v predvečer pretekov nachystaná suprovo, podklad piesok +piesok/drobný dunajský štrk, popolievané ukážkovo. Depo bolo okolo prístupovej cesty vpravo/vľavo, vo vzduchu lietal drobný prachový piesok. V noci sa situácia otočila o 180 stupňov - neúnavne pršalo a trať sa zmenila na jedno veľké piesočnaté bahnisko s peknými pieskovými kalužami.
1.tréningy mnohí vypustili, do druhých sa nastupovalo už sa trošku lepších podmienok, 1.finále bol podklad skoro ideálny, až na niektoré trochu mokrejšie úseky, v druhých začalo zase drobno husto pršať a odskákali si to 65ky+85ky.
Účasť dosť slabá i z českej, i maďarskej i slovenskej strany, /dosť Poliakov, Slovinci/
na to, že to bolo 15 km od hraníc SR by sa dal čakať väčší záujem.
Organizácia klasicky - nerozumeli sme ničomu, v tom bol trochu chaos, ale na trati, v čakačke, v depe, všetko šlapalo ukážkovo. Trať sa prerovnávala, nič nenechali organizátori na náhodu.
A kvalita trate preverila našich čmeliakov, ktorí si pomaly na piesok začínajú zvykať. KONEČNE!

jurajbel, 07.07.2011 11:39
V nedeľu dňa 10.7.2011 sa na tejto peknej trati uskutoční 3.podujatie Stredoeurpskeho MX pohára mládeže
Priebežné výsledky pridané

insanetoy, 27.01.2012 15:52
boli sme minulu nedelu. trat zrovnana, sem tam nejaka mlacko co sa dala obist a inak sa jazdilo perfektne

marek250, 29.02.2012 12:00
sobotu sa tam chystame tak dam info potom co a ako ;)

insanetoy, 29.02.2012 13:11
Boli sme 26.2. a vcelku sa dalo. Je tam sucho ale trat je narocna na kondicku. Po 3 tyzdnoch na moto a svalovicu mam uz treti den :D

misi573, 02.07.2013 18:07
Pani neviete nahodou ci by sa dalo vybehnut do Ácsu teraz v sobotu na enduro trat co tam maju, same chvaly ndou ze sa zbepocuvam a rozhodli sme sa s bahneme kuknut.Popripad nejaky kontakt na nich by ste my vedeli dat?